




Pożyteczne mikroorganizmy wspierają utrzymanie zdrowego środowiska jelit.
Prawidłowa mikroflora jest ważna dla sprawnego trawienia.
Zawarte w formule probiotyki pomagają uzupełnić naturalną mikroflorę.
Ten aminokwas jest ważnym źródłem energii dla komórek jelitowych.
Część użytkowniczek zauważa, że podczas stosowania suplementu uczucie wzdęcia się zmniejsza.*
Prawidłowa mikroflora jest ważna dla sprawnej perystaltyki, czyli ruchów jelit.
Pagaminta Švedijoje"Ilgą laiką kentėjau nuo pilvo pūtimo, gerdavau įvarius vaistus, kurie padėdavo, bet tik tam kartui. Pradėjau vartoti jūsų probiotikus ir jau po savaitės pastebėjau, kad pilvo pūtimas tiesiog dingo. Esu labai patenkinta!"
"Net nebūčiau pagalvojus, kad žarnynas turi tiek įtakos mano savijautai. Po kelių savaičių vartojimo jaučiuosi daug lengvesnė, dingo sunkumo jausmas, mažiau norisi saldumynų ir bandelių. 😂 "
"Vartojau antibijotikus, po kurių sutriko žarnyno darbas. Gygytoja rekomendavo probiotikus. Pradėjau vartoti Keri probiotikus ir jau po savaitės jaučiuosi daug geriau. Dingo pilvo pūtimas, žarnynas vėl pradėjo normaliai veikti. Ačiū!"



3 butelki
Cokolwiek jadłam, miałam wzdęty brzuch, po posiłku wyglądałam jak w ciąży 😂. Stosuję już około miesiąca i mogę powiedzieć, że wzdęcia zniknęły. Czuję się dużo lepiej, lżej i mam więcej energii. Bardzo polecam wypróbować!!

2 butelki
Zawsze miałam problemy z jelitami. Do toalety chodziłam w najlepszym razie po kawie i to nieregularnie. Zaczęłam pić te probiotyki i już po kilku tygodniach zauważyłam, że jelita zaczęły normalnie pracować.

3 butelki
Po operacji wyrostka miałam problemy z jelitami, lekarka poleciła probiotyki. Zaczęłam stosować probiotyki Keri, bardzo mi odpowiadają, smak jest świetny.

2 butelki
Chciałam powiedzieć, że też dostałam swoją paczkę. Bardzo szybka wysyłka, starannie zapakowane. Nie mogę się doczekać, żeby wypróbować, wcześniej nigdy nie piłam probiotyków, ale słyszałam dużo dobrych opinii.


3 butelki
Produkty otrzymałam, dziękuję za maseczkę, bardzo miło. Smak mi się spodobał, mam nadzieję, że efekt też będzie dobry.

2 butelki
Piję Wasz kolagen już drugi miesiąc, więc postanowiłam wypróbować też probiotyki. Zauważyłam mniejsze wzdęcia, mniejszą ochotę na słodycze i ogólnie czuję się dużo lepiej! Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto, to warto w 100%!
© 2020 - 2025 Wszelkie prawa zastrzeżone.